קניית רכבים ללא טסט

קניית רכב ללא טסט מבית הלקוח

אנחנו בקאר אקספרס קונים רכבים ללא טסט מכל הדגמים והסוגים בכל רחבי הארץ, ללא יוצא מן הכלל. במידה ואתם מעוניינים למכור רכב ישן או רכב ללא טסט, אנחנו נטפל בזה בשבילכם. בין אם לא ניגשתם לחדש את הטסט לרכב ללא סיבה ובין אם יש ליקוי ברכב, אנחנו מתעסקים בקניית רכבים ישנים וסוגרים לכם את הפינה.

בלי לרוץ מסוכנות רכב אחת לאחרת, בלי לחפש קונה ובלי להסתבך, פשוט ליהנות משירות קניית רכב ללא טסט עד בית הלקוח שמשחרר אותך מכל ההתעסקות ומשאיר אותך עם מזומן ביד. זה לא רק נשמע טוב, זה באמת ככה.

 

רכבים ללא טסט

למכור רכב ללא טסט: לא עניין מסובך

הגעת למקום הנכון: סוכנות הרכב קאר אקספרס סוגרת מגוון עסקאות הוגנות ומשתלמות, החל משירות קניית רכבים לנסיעה, קניית רכבים ללא טסט, מכירת רכבים לנסיעה ואף עסקאות טרייד אין לרכב.

כל העסקאות יכולות להתבצע במזומן או העברה בנקאית מיידית במעמד העסקה.

אנחנו פוגשים לא מעט לקוחות שלא מעוניינים ברכב שברשותם כי הוא ישן, ומהסיבה הזו לא מחדשים את הטסט. חלקם לא מאמינים שהרכב יעבור טסט, ואילו אחרים מנסים למכור את הרכב ללא הצלחה לאנשים פרטיים. כך או כך, בכל אחד מהמקרים אנחנו רוכשים ממך את הרכב כמו שהוא ומטפלים בעצמנו בחידוש הטסט, ללא צורך בהתעסקות שלך בכל הנושא.

אנחנו לא סתם אומרים שלמכור רכב ללא טסט זה לא עניין מסובך: אנחנו מאפשרים לך לתאם פגישה בקלות דרך הטלפון או האתר, ומתאמים סוחר רכב מורשה מטעמנו שמגיע עד אלייך. שירות אקספרס, בלי לצאת מהבית.

למי השירות זה מתאים?

שירות קניית רכבים ישנים ללא טסט מתאים לכל מי שרוצה להנות מחווית מכירת רכב נעימה, ללא מאמץ או התעסקות ולצאת עם מקסימום רווח כלכלי במינימום זמן.

מעבר למכירת הרכב עצמה, העברת הבעלות על רכב ללא טסט היא מעט יותר מורכבת. העברת הבעלות לא נעשית בדואר ישראל (כפי שאנחנו רגילים ומכירים), אלא דרך משרד הרישוי בלבד.

בנוסף, הקונה צריך לחתום על טופס שבו הוא מצהיר שידוע לו כי הוא רוכש רכב ללא טסט וכן שהוא מכיר את כלל המשמעויות הנגזרות מכך. רק לאחר החתימה על הטופס העברת הבעלות מתאפשרת.

כמו שניתן להבין, מכירת רכב ללא טסט דורשת מעט יותר התעסקות ממכירה של רכב רגיל, ולקוחות פרטיים לא מרבים להיכנס לתהליך הזה באופן די הגיוני: רכב ללא טסט וללא ביטוח אינו עומד בתנאים הבסיסיים, וכמובן שאין אפשרות לעשות ברכב שימוש.

אם עברו 3 חודשים ומעלה מהטסט, הרכב בחריגה

לפי החוק במדינת ישראל רכב שלא עבר טסט לאחר שלושה חודשים מהמועד, נמצא בחריגה. המשמעות בפועל הינה שלא ניתן לבצע העברת בעלות לרכב, לפחות לא בין אנשים פרטיים.

כדי להתמודד עם מצב שבו רכב נמצא בחריגה, ניתנה החרגה מטעם משרד התחבורה לבעלי רישיון ביטוח וסחר, כך שיוכלו לבצע העברת בעלות של רכבים מסוג זה ולטפל בתיקון הליקויים הנדרשים.

משמעות החריגה שהוגדרה בחוק היא שבעלי הרישיון המתאים לעיסוק יוכלו לנהל את תהליך מכירת הרכב ללא טסט, לאחר ביצוע בדיקה מקיפה והצעת מחיר עבור הרכב. בהתאם להנחיות של משרד התחבורה, את הכסף יקבל בעל הרכב במזומן באופן מיידי בעת סגירת העסקה.

4 סיבות למכור רכב ללא טסט דרך קאר אקספרס

  • חסכון בזמן: במקום לבזבז זמן ואנרגיה על מכירת רכב בלי טסט, מבצעים את התהליך דרך סוכנות הרכב קאר אקספרס ונותנים לנו לדאוג לתהליך מתחילתו ועד סופו.

  •  קבלת כסף במזומן: אחד משלבי תהליך קניית הרכב כולל הגעה של סוחר רכב מורשה כנציג מטעמנו, שבודק את הרכב ונותן הצעת מחיר. אם הבדיקה תקינה וההצעה התקבלה, ניתן לקבל את הכסף במזומן באופן מייד ולסגור את העסקה במקום.

  • מכירה מיידית: בזמן שתחפשו קונה פרטי, אנחנו נספיק לסגור את התהליך מקצה לקצה: כולל הגעה עד אליכם, בדיקה של הרכב, הגשת הצעת מחיר, העברת בעלות ותשלום מיידי. זריזות היא שם המשחק.

  • שירות עד בית הלקוח: אין סיבה לצאת מהבית כשקאר אקספרס מגיעים עד אלייך כדי לתת את השירות הטוב ביותר. כל מה שנדרש ממך לעשות הוא להתקשר אלינו או להשאיר פרטים באתר, ואנחנו דואגים לכל השאר. נשמע פשוט? טוב, זה באמת ככה.

פשוט בוחרים בקאר אקספרס

עם סוכנות הרכב קאר אקספרס, מכירת רכב ישן ללא טסט מעולם לא הייתה קלה יותר. כל מה שצריך לעשות זה לתאם פגישה דרך האתר או הטלפון במיקום שהכי נוח לך, להיפגש עם סוחר רכב מורשה מטעמנו באיזור הנוחות שלך ולקבל הצעת מחיר. אם הצעת המחיר מקובלת עלייך, אפשר להתקדם לסגירת העסקה והעברת הכסף במיידי. אגב,  העברת הבעלות על חשבוננו, כבר אמרנו?

אנחנו כאן כדי לגרום לך להיות מרוצה ולענות על כל שאלה. לאורך כל התהליך נעזור לך למכור את הרכב הישן שבבעלותך. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

השירות ניתן ללא עלות וללא כל התחייבות!

מצטרפים לאלפי לקוחות שמכרו רכבים ישנים ללא טסט בקאר אקספרס ונהנים מתהליך מכירה בדרך הקלה והנוחה ביותר.

ממליצים עלינו!