מכירת רכב ישן בלי לצאת מהבית

מכירת רכב ישן עלול להיות תהליך ארוך ומאתגר, בעיקר לאלו שאין ברשותם זמן להתעסק בבירוקרטיה שמסביב. למזלכם יש מי שיגיע עד אליכם לעשות זאת.
רכב ישן (וינטג׳)

בואו נודה באמת, כשאנחנו שומעים את צמד המילים "מכירת רכב", לרוב אנחנו חושבים באופן מיידי על תהליך בירוקרטי, מסורבל וארוך. הסיבה לכך היא שמכירה של רכב יד שנייה (בעיקר כשמדובר ברכב ישן), אכן עשויה להיות לא פשוטה אם עושים את זה לא נכון. למרות זאת, ישנן דרכים פשוטות וקלות הרבה יותר להיפטר מהרכב המשומש שלכם – כשהנפוצה והנוחה שבהן היא לתת למישהו אחר להתעסק בזה עבורנו, ולהנות מראש שקט.

איך זה עובד? מה צריך לדעת כשרוצים למכור רכב ישן? איך אפשר להיפטר מרכב ישן בלי לצאת מהבית? האם מכירת רכב ישן יכולה להיעשות בתוך מספר מים בודדים? כל הפרטים והתשובות במדריך הבא.

מכירת רכב ישן: זה ממש לא חייב להיות מסובך

קראתם נכון את הכותרת: מכירת רכב ישן זה ממש לא עניין מסובך. כל עוד הרכב תקין ונוסע על כבישי ישראל, אתם יכולים לסגור את העסקה הרבה יותר מהר מכפי שאתם מעזים לדמיין. עם זאת, ישנם כמה דברים שאנחנו ממליצים לכל קונה ומוכר לבדוק לאורך התהליך: מחיר המחירון של הרכב, בדיקת מצבו של הרכב ועוד. בנוסף, זה הזמן להחליט למי אתם מעדיפים למכור, לסוכנות רכב או לאדם פרטי – וכמובן לברר מה תידרשו לעשות בבחירה בכל אחת מהאפשרויות.

כאמור, אחת הדרכים הפשוטות ביותר למכור את הרכב, היא להשתמש בשירות קנייה ומכירה של סוכנות רכב. רוב האנשים שבוחרים להשתמש בשירות מהסוג הזה מחליטים לעשות זאת במטרה לחסוך בזמן ואנרגיות, וכמובן למכור את הרכב כמה שיותר מהר.

רוצה לקנות או למכור רכב יד2?

למכור רכב ישן בראש שקט

מה קורה כשאדם פרטי רוצה למכור את הרכב, אך מספר ימים בודדים מגלה שיש תקלה ברכב? לצורך העניין, ישנה תקלה ברצועת הטיימינג והוא נדרש להחליף אותה. זה ממש לא משנה מה הסיבה לתקלה – בין אם מדובר ברצועת טיימינג שדורשת החלפה כי היא נשחקה, נקרעה או יצרה נזק לראש המנוע – מה שמשנה הוא התהליך שיעבור האדם מרגע גילוי התקלה ועד לרגע המכירה.

התהליך ככל הנראה יהיה כרוך בטלפונים, בירורים, נסיעה למוסך, המתנה של מספר ימים ובעיקר בזבוז של לא מעט זמן, כסף ואנרגיה.

לעומת זאת, מה יקרה כשבוחרים בתהליך מכירה באמצעות סוכנות רכב או מגרש רכבים? התהליך יראה קצת אחרת: האדם הפרטי מעביר את המקל לסוכנות הרכב או לסוחר הרכב, וממשיך בחייו. מאחורי הקלעים התקלה נפתרת, העסקה מתקדמת והרבה כאב ראש נחסך בדרך.

איך למכור רכב ישן לסוכנויות רכבים?

1. תיאום פגישה: נפגשים עם סוכנות הרכב או מגרש הרכבים שמהם תרצו לקבל הצעת מחיר על הרכב הישן שברשותכם.

2. בדיקת הרכב: שלב זה יגיע אליכם סוחר רכבים שיבצע בדיקה מקיפה של הרכב, כדי לוודא שאין תקלות קריטיות שמונעות התקדמות וסגירת עסקה. אם הבדיקה תקינה ולא עלו בעיות חריגות, עוברים לשלב הבא.

3. קבלת הצעת מחיר מסודרת: הצעת המחיר צפויה לכלול את מצבו של הרכב, שנת הייצור, הדגם וכן הלאה.

4. סגירת ההעסקה וביצוע העברת בעלות: הצעת המחיר התקבלה? נהדר, המשמעות היא שהכסף עוד רגע בידיים שלכם. זה השלב שבו מתקדמים, סוגרים את העסקה ומבצעים העברת בעלות מסודרת.

מכירת רכב ישן עם קאר אקספרס

סוכנות הרכב קאר אקספרס מסייעת ללקוחות בכל רחבי הארץ לקנות, למכור ולסגור עסקאות טרייד אין לרכב. הסוכנות פועלת ברישיון משרד התחבורה והצוות כולל סוחרי רכב מורשים, מקצועיים ואמינים שמעניקים שירות אדיב לכל לקוח ולקוחה. התהליך שהסוכנות מציעה הינו מיידי, במקצועיות מלאה ושירות עד לבית הלקוח – בכל נקודה במדינת ישראל.
רוצים גם למכור את הרכב מעכשיו לעכשיו בלי לצאת מהבית? השאירו פרטים או צרו איתנו קשר ונענה בהקדם.

שאלות ותשובות

מה עושים עם רכב ישן?

התשובה לשאלה מה עושים עם רכב ישן תלוייה בהעדפה אישית שלכם ובמצבו של הרכב. ישנם מספר אפשרויות פופולריות שניתן לעשות עם רכבים ישנים, למשל: שמירת הרכב עד שיהפוך להיות רכב אספנות ותוכלו למכור אותו במחיר גבוה בהרבה מהמחירון, מכירת הרכב באופן מיידי לסוחר רכבים או לאדם פרטי, מכירת הרכב למגרש פירוק רכבים וקבלת סכום סמלי או מכירת חלקים של הרכב לסוחרי רכב שונים. לא משנה באיזו אחת מהאפשרויות תבחרו, אתם תקבלו כסף עבור הרכב הישן שברשתוכם. השאלה הגדולה היא כמה כסף, ממי ומתי.

מתי רכב ישן הופך להיות רכב אספנות?

בישראל רכב אספנות מוגדר ככלי רכב שחלפו למעלה מ-30 שנים משנת ייצורו, שנרשם ככזה במשרד התחבורה, והוא אופנוע, מכונית, אוטובוס או משאית שמשקלם אינו עולה על 12 טון.

למה למכור רכב ישן לקאר אקספרס?

סוכנות הרכב קאר אקספרס תשמח לקנות ממכם את הרכב הישן שברשותכם, כל עוד מצבו תקין והוא נוסע כמובן. הסוכנות פועלת ברישיון משרד התחבורה והצוות כולל סוחרי רכב מורשים, מקצועיים ואמינים שמעניקים שירות אדיב לכל לקוח ולקוחה. תהליך הקנייה של הרכב הינו מיידי, במקצועיות מלאה ושירות עד לבית הלקוח בכל נקודה במדינת ישראל. אז אם אתם מעוניינים למכור את הרכב הישן שברשותכם עוד היום ומבלי לצאת מהבית – קאר אקספרס זו הכתובת עבורכם.

מאמרים נוספים: